Ανακοίνωση εκδηλώσεων Βράβευσης

ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ  ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Εκδηλώσεις Βράβευσης διακριθέντων μαθητών Δημοτικών Σχολείων Ν. Κορινθίας

Το Παράρτημα Κορινθίας  της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε.) διοργανώνει και φέτος δύο εκδηλώσεις βράβευσης των μαθητών Δημοτικού του Νομού Κορινθίας, που διακρίθηκαν στο Μαθηματικό Διαγωνισμό  «Μικρός Ευκλείδης 2016: Παιχνίδι και Μαθηματικά».

Η  1η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 05  Ιουνίου 2016 και ώρα 10:30 π. μ. στο 4ο Λύκειο  Κορίνθου  με ομιλητή τον κ. Νάκη Ιωάννη Διευθυντή του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νεμέας και θέμα: «Μάθε, παιδί μου, Μαθηματικά» και στη συνέχεια θα βραβευτούν οι μαθητές των Δημοτικών Σχολείων των Δήμων: Κορινθίων, Λουτρακίου-Περαχώρας-Αγίων Θεοδώρων και Νεμέας.(ΠΙΝΑΚΑΣ I)

Η 2η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12  Ιουνίου 2016 και ώρα 10:30 π. μ. στο Δημαρχείο Κιάτου με ομιλήτρια την κ. Τσαμπουράκη Αγγελική εκπαιδευτικό του 14ου Δημοτικού Σχολείου Κορίνθου και θέμα: «Σύγχρονες τάσεις της Διδακτικής των Μαθηματικών στην Αβθμια εκπαίδευση» και στη συνέχεια θα βραβευτούν οι μαθητές των Δημοτικών Σχολείων των Δήμων: Βέλου-Βόχας, Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης και Σικυωνίων (ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΙ).

Κόρινθος  26  Μαΐου 2016

 

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                     Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

Σακελλαράκης Παναγιώτης                                        Σταυρόπουλος Σταύρος

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ «ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2016»

ΠΙΝΑΚΑΣ Ι (ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΘΕΟΧΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε1 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
2 ΣΙΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 1ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
3 ΜΑΣΤΟΡΑ ΔΑΝΑΗ Ε1 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
4 ΜΠΟΛΟΧΑΝ ΡΑΣΒΑΝ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΤ1 2ο ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
5 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε ΑΘΙΚΙΩΝ
6 ΒΕΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΑΘΙΚΙΩΝ
7 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ ΑΘΙΚΙΩΝ
8 ΛΕΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ ΑΘΙΚΙΩΝ
9 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ ΑΘΙΚΙΩΝ
10 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε ΑΛΜΥΡΗΣ
11 ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΑΡΙΑΝΤΑ Ε ΑΛΜΥΡΗΣ
12 ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΑΛΜΥΡΗΣ
13 ΦΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Ε ΑΛΜΥΡΗΣ
14 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ Ε ΑΛΜΥΡΗΣ
15 ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ ΑΛΜΥΡΗΣ
16 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Ε1 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17 ΛΙΛΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
18 ΤΣΙΡΙΚΗ ΔΑΝΑΗ Ε2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
19 ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ1 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
20 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
21 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤ2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
22 ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑ ΑΝΝΑ ΣΤ2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
23 ΧΕΡΜΠΣΤ ΣΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 ΑΡΧΑΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
24 ΚΑΠΟΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΑΡΧΑΙΩΝ ΚΛΕΩΝΩΝ
25 ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΑΡΧΑΙΩΝ ΚΛΕΩΝΩΝ
26 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε2 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ
27 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ
28 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2 ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ
29 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗ ΦΙΛΙΩ Ε1 ΙΣΘΜΙΑΣ
30 ΜΠΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 ΙΣΘΜΙΑΣ
31 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 ΙΣΘΜΙΑΣ
32 ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 ΙΣΘΜΙΑΣ
33 ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 ΙΣΘΜΙΑΣ
34 ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1 ΙΣΘΜΙΑΣ
35 ΜΠΑΡΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ1 ΙΣΘΜΙΑΣ
36 ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ1 ΙΣΘΜΙΑΣ
37 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ2 ΙΣΘΜΙΑΣ
38 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ2 ΙΣΘΜΙΑΣ
39 ΧΡΗΣΤΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤ2 ΙΣΘΜΙΑΣ
40 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΑ Ε1 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
41 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
42 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΣΤ1 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
43 ΧΟΥΣΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ2 2ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
44 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ε1 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
45 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ Ε2 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
46 ΚΙΟΥΡΝΤΕΝΤΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟ ΣΤ1 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
47 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ2 3ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
48 ΒΑΣΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
49 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
50 ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
51 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
52 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
53 ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
54 ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
55 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
56 ΜΟΣΚΟ ΑΝΤΡΕΑΣ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
57 ΜΥΡΤΑΪ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ 4ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
58 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
59 ΜΠΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
60 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
61 ΝΤΡΙΖΑ ΝΑΝΤΙΑ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
62 ΡΟΥΒΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
63 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Ε 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
64 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΤ 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
65 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
66 ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ 5ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
67 ΚΑΤΕΜΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΣΟΦΙΑ Ε1 6ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
68 ΛΙΜΟΛΛΑΡΙ ΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 6ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
69 ΤΟΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ 6ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
70 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ε 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
71 ΤΣΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 8ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
72 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Ε1 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
73 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ Ε1 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
74 ΚΟΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ Ε1 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
75 ΤΖΑΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ Ε2 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
76 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΣΤ1 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
77 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤ2 10ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
78 ΚΟΡΔΩΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
79 ΑΡΑΠΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ε 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
80 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΣΤ 11ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
81 ΠΑΡΙΣΗΣ-ΔΗΜΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε 14ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
82 ΜΗΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ 14ο ΚΟΡΙΝΘΟΥ
83 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε1 ΛΕΧΑΙΟΥ
84 ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Ε2 ΛΕΧΑΙΟΥ
85 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 ΛΕΧΑΙΟΥ
86 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2 ΛΕΧΑΙΟΥ
87 ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ2 ΛΕΧΑΙΟΥ
88 ΒΟΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
89 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
90 ΧΟΥΪΤΣΙΝΓΚ ΓΚΟΥΟ Ε1 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
91 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
92 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε2 2ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
93 ΚΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
94 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ Ε2 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
95 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
96 ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
97 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
98 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΤ2 3ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
99 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ Ε 1ο ΝΕΜΕΑΣ
100 ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 1ο ΝΕΜΕΑΣ
101 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε1 2ο ΝΕΜΕΑΣ
102 ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 2ο ΝΕΜΕΑΣ
103 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 2ο ΝΕΜΕΑΣ
104 ΜΠΑΚΑΣΙΕΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 2ο ΝΕΜΕΑΣ
105 ΜΠΙΖΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ
106 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ ΞΥΛΟΚΕΡΙΖΑΣ
107 ΝΤΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ
108 ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ
109 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ ΠΕΡΙΓΙΑΛΙΟΥ
110 ΝΤΑΟΥΛΛΕ ΚΛΑΡΙΣΑ Ε ΣΟΦΙΚΟΥ
111 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ ΣΟΦΙΚΟΥ
112 ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
113 ΜΕΞΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
114 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Ε2 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
115 ΚΕΧΡΟΛΟΓΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤ1 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
116 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤ2 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
117 ΤΣΑΝΤΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Ε ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ Κ.Ε.
118 ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ Κ.Ε.
119 ΚΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Ε ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
120 ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
121 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
122 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
123 ΜΑΝΙΟΥ ΚΥΝΘΙΑ ΣΤ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
124 ΜΠΑΚΤΑΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ ΜΙΚΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΟΣ
125 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ Ε HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ
126 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ
127 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΑΡΕΤΗ ΣΤ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΙ (ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΚΟΝΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΒΟΧΑΪΚΟΥ
2 ΜΑΓΓΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤ ΒΟΧΑΪΚΟΥ
3 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε3 ΒΕΛΟΥ
4 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΣΤ1 ΒΕΛΟΥ
5 ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ2 ΒΕΛΟΥ
6 ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΣΤ1 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
7 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
8 ΖΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 1ο ΚΙΑΤΟΥ
9 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 1ο ΚΙΑΤΟΥ
10 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΧΑΡΑ Ε1 2ο ΚΙΑΤΟΥ
11 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 2ο ΚΙΑΤΟΥ
12 ΓΚΙΖΑΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤ 2ο ΚΙΑΤΟΥ
13 ΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 3ο ΚΙΑΤΟΥ
14 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΛΚΙΝΟΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
15 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
16 ΠΑΓΙΑΜΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
17 ΓΚΑΡΟ ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
18 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
19 ΤΡΙΓΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ 3ο ΚΙΑΤΟΥ
20 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ Ε1 6ο ΚΙΑΤΟΥ
21 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 6ο ΚΙΑΤΟΥ
22 ΓΕΩΡΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
23 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
24 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΕΝΑ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
25 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
26 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
27 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ 6ο ΚΙΑΤΟΥ
28 ΔΑΦΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε 7ο ΚΙΑΤΟΥ
29 ΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΣΤ 7ο ΚΙΑΤΟΥ
30 ΝΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ-ΠΟΥΛΙΤΣΑΣ
31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ-ΠΟΥΛΙΤΣΑΣ
32 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΤ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ-ΠΟΥΛΙΤΣΑΣ
33 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ ΚΟΚΚΩΝΙΟΥ-ΠΟΥΛΙΤΣΑΣ
34 ΖΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
35 ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΤ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
36 ΚΑΣΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
37 ΚΟΥΖΟΥΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
38 ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
39 ΚΑΣΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
40 ΧΟΤΖΑ ΕΝΤΡΙΤ Ε ΜΟΥΛΚΙΟΥ
41 ΓΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΜΟΥΛΚΙΟΥ
42 ΛΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ ΜΟΥΛΚΙΟΥ
43 ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ Ε1 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
44 ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Ε1 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
45 ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΝΙΑ Ε2 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
46 ΛΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤ1 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
47 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ2 1ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
48 ΓΡΟΥΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
49 ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
50 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Ε2 2ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
51 ΜΠΟΥΛΤΑΣ-ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤ 3ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
52 ΡΟΜΠΟΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε ΠΑΣΙΟΥ
53 ΣΙΝΤΟΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε ΠΑΣΙΟΥ
54 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ Ε ΠΑΣΙΟΥ
55 ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤ ΠΑΣΙΟΥ
56 ΦΡΟΝΙΜΑΔΗ ΡΑΝΙΑ Ε ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ
57 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΣΤΙΜΑΓΚΑΣ

 

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s